אודות החברה

B-PARTNERS בראשותם של האחים חן וניר בובליל, הינה חברת בוטיק להשקעות ויזמות נדל”ן בארה”ב עם ניסיון של כשני עשורים ברכישה, בנייה, השבחה וניהול נכסים בשווי עשרות מיליוני דולרים. עקרונות הניהול של החברה מהווים תורה-סדורה שהוכיחה עצמה שוב ושוב. באמצעות שמירה קנאית על מקצועיות, חשיבה ממוקדת רווח תוך דבקות במשימה ולקיחת החלטות אמיצות אנו מיישמים הלכה למעשה את חזון החברה להשיא את רווחי המשקיעים. כחברת השקעות אשר נועדה לספק הכנסות כספיות לבעלייה, היא בהגדרתה מונחת רווחים. מגזרי הפעילות של החברה כוללים בעיקר: הקמה וייזום של פרויקטים במדינת טקסס – ארה”ב, ניהול נכסים מניבים ונדל”ן להשקעה.

החזון שלנו הוא לספק ללקוחותינו השקעה בטוחה ויעילה שתניב להם תשואה אטרקטיבית על ההון תוך חווייה נעימה ובטוחה של עשיית עסקים.

אנו פועלים כל העת להגדלת מרכיב הנכסים המניבים ופועלת בעיקר באזורים חזקים ויציבים כלכלית ובאזורים מתפתחים שהחברה צופה שיהפכו לאזורים המבוקשים ביותר בעתיד הקרוב. אנו פועלים כל העת לפיזור סיכון על ידי גיוון תחומי הפעילות (נדל”ן מניב, ייזום, קבוצות רכישה ועוד) ומיישמים מודל עסקי המאפשר השקעה נמוכה יחסית של הון עצמי

וחילוצו בשלבים מוקדמים עם ריווחיות גבוהה. לצוות המנהלים של החברה ניסיון רב בניתוח שוק, זיהוי ואיתור הזדמניות נדל”ן ובהשבחת נכסים. החברה נהנת ממאגר לקוחות גדול ושותפים עסקיים מקומיים חזקים בכל התחומים המשיקים לפעילותה. משנה לשנה החברה נהנת מגידול בהיקף ההון העצמי ומצמיחה בתזרים ההכנסות. בשני העשורים האחרונים התגוררו מייסדי חברת B-Partners בעצמם בארה”ב והקימו בעשר אצבעותיהם תשתית עסקית ייחודית לפעילות ייזום, בניה וניהול נדל”ן אשר מניב רווח והגדלת הון. החברה בנתה לעצמה סט מיוחד של יכולות, אשר מתבסס בין היתר על ניסיון ותוצאות מוכחות, שבאמצעותו נבחרות בקפידה השקעות נדל”ן ונכסים בעלי פוטנציאל השבחה גבוה ובמיקומים אסטרגיים. אנו גאים בשורה ארוכה של הישגים ובהם פרויקטים רבים ומוצלחים אשר מיצבו אותנו בחוד החנית של תחום השקעות הנדל”ן המניבות במדינת טקסס.

ובנימה אישית, זכינו לעסוק בתחום מרתק ומרגש אשר מעניק ביטחון ויציבות כלכלית למתמסרים אליו ולכן אנו אוהבים את עבודתנו ומחפשים כל הזמן את ההזדמנות הבאה שתהיה מעניינת ורווחית עבור קהל המשקיעים שלנו.

bpg

ובנימה אישית, זכינו לעסוק בתחום מרתק ומרגש אשר מעניק ביטחון ויציבות כלכלית למתמסרים אליו ולכן אנו אוהבים את עבודתנו ומחפשים כל הזמן את ההזדמנות הבאה שתהיה מעניינת ורווחית עבור קהל המשקיעים שלנו.

הצוות שלנו

hen

חן בובליל

בעלים ומנכ"ל משותף

בעל ניסיון עשיר של כ-20 שנה בניהול עסקים והשקעות נדל”ן בארצות הברית. בין הראשונים לזהות לפני כ-15 שנים את ההזדמניות הרבות ופוטנציאל הצמיחה בשוק הנדל”ני והעסקי בטקסס, ארה”ב. עם ניסיון רב בניתוח כולל וזיהוי של השקעות ויזמויות נדל”ן וניהולם. בעל קשרים רבים ואיכותיים עם אנשי מקצוע רלוונטים ונחוצים בתחום הנדל”ן בארה”ב

2

ניר בובליל

בעלים ומנכ"ל משותף

בעל ניסיון של כ-10 שנים בהשקעות ויזמות נדל”ן. ניסיון רב בביצוע פרוייקטים, השבחתם, בנייתם וניהולם. בעברו ניהל השקעות עבור לקוחות פרטיים בשווי עשרות מיליוני דולרים בשוק ההון בארצות הברית ואז כשזיהה את הפוטנציאל הטמון בשוק הנדל”ן שילב בין יכולותיו בניהול ההשקעות בשוק ההון ובין זיהוי ההזדמנויות ביזמויות הנדל”ן. בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים, בהצטיינות, מאוניברסיטת הארטפורד בקונטיקט ארה”ב.

4

טל בובליל

מנהל קשרי לקוחות

בעל תואר ראשון באדריכלות ועיצוב פנים מאוניברסיטת דרקסל, פילדלפיה ארה”ב. לאורך השנים טל היה אחראי על מספר רב של פרוייקטים עיצוביים בהם חיבר ואיזן בין רצונותיהם ושאיפותיהם של הלקוחות לבין עיצובו וכדאיותו של הפרוייקטים.

dror
yaniv

משרד עו"ד יניב בוקר
ועוה"ד דרור הראל

ייעוץ וליווי משפטי

עורכי הדין מתמחים בתחומי הנדל”ן, המשפט המסחרי והעסקי ומעניקים שירות משפטי מקצועי לליווי מיזמים ופרויקטים בתחום ההשקעות בנדל”ן בארץ ובארה”ב. בין לקוחות עורכי הדין נמנים חברות ויזמים בתחום הנדל”ן והבנייה, בעלי קרקעות פרטיים וכן חברות אחרות ולקוחות פרטיים.

תחומי ההתמחות של עורכי הדין כוללים: עסקאות קומבינציה, קבוצות רכישה, עסקאות מקרקעין מורכבות, קניית ומכירת נכסים, תמ”א 38 והתחדשנות עירונית, פיתוח נדל”ן, פרויקטים מסוג השקעות בנדל”ן מניב בארצות הברית.

עורכי הדין מעניקים ליווי משפטי שמשלב בכפיפה אחת קפדנות, חדשנות ויצירתיות בכדי ליצור הגנות משפטיות למתווה הפעילות לצד סגירת עסקאות יעילה ומהירה.

מומחיות עורכי הדין הנה להנגיש ולפשט עסקאות ההשקעה בנדל”ן בארץ ובחו”ל לכל אדם שחפץ “להשליך את לחמו על פני המים כדי למצאו ברב הימים”.

מודל העבודה של עורכי הדין בפרויקטים מסוג השקעות בנדל”ן מניב בארה”ב הנו הבנת הצרכים המדוייקים של הלקוח והסביבה העסקית בה הוא מתעתד לפעול תוך הענקת חוויית לקוח ייחודית בליווי וייעוץ משפטי אד-הוק אשר מפשט ומייעל את הפעילות העסקית.

 

כתובת המשרד: דרך מנחם בגין 132, מרכז עזריאלי, המגדל המשולש, קומה 28, ת”א 67023. ליצירת קשר טלפוני : 03-6955644

 

המידע המשפטי המוגש, מהווה מידע כללי בלבד. השימוש במידע, כאמור, אינו מהווה תחליף לקבלת חוות דעת ו/או יעוץ ו/או ייעוץ משפטי. עורכי הדין ו/או מי מטעמם אינם אחראים בצורה כלשהי, ישירה או עקיפה לתוצאות הנובעות משימוש הקוראים במידע משפטי ו/או אחר שניתן באתר.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן